Minął kolejny „Hubertus” w naszej szkole. Choć pogoda tej jesieni nas nie rozpieszcza, w miniony wtorek, podczas obchodów patrona jeźdźców okazała się łaskawa. Zgodnie z tradycją rozpoczęliśmy od szukania lisa. Ukrytej w lesie kity szukali uczniowie Technikum Hodowli Koni. Najlepszym zwiadowcą z sokolim wzrokiem okazała się uczennica III klasy – Kinga Rychlewska.

Po kilku minutach poszukiwań, lisia kita była w jej posiadaniu. Po powrocie z lasu przeprowadziliśmy konkurs na najciekawsze przebranie konia i jeźdźca. W tej konkurencji najlepszy okazał się również uczeń klasy III- Patryk Kaczmarek. Wraz ze swoim koniem Lamborghini zaprezentował się jako tancerka baletowa. Do konkursu przystąpili uczniowie z każdego rocznika. Walka była wyrównana a każde przebranie było bardzo ciekawe. Po konkursach wszyscy zasiedliśmy do wspólnej biesiady przy ognisku.