Drzwi Otwarte w naszej szkole już za nami. Tyle emocji dawno nie mieliśmy. Pogoda dopisała, gościliśmy wiele zainteresowanych osób.
Drzwi Otwarte w naszej szkole już za nami. Tyle emocji dawno nie mieliśmy. Pogoda dopisała, gościliśmy wiele zainteresowanych osób.