W dniu dzisiejszym wydarzyło się coś bardzo miłego – chłopcy pamiętali o święcie kobiet, składając dziewczętom i paniom serdeczne życzenia oraz drobne upominki, co dodatkowo umiliło szkolne świętowanie.

W dniu dzisiejszym wydarzyło się coś bardzo miłego – chłopcy pamiętali o święcie kobiet, składając dziewczętom i paniom serdeczne życzenia oraz drobne upominki, co dodatkowo umiliło szkolne świętowanie.
