Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym...

Regulamin Konkursu Fotograficznego dla uczniów Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie „Makrozagadka”

1. Konkurs polega na zrobieniu dwóch zdjęć tego samego przedmiotu, w dwóch różnych ujęciach.
    Jedno zdjęcie powinno przedstawiać dany przedmiot w całości, drugie pokazywać tylko fragment danego przedmiotu,
    czyli powinno być wykonane w przybliżeniu (zdjęcie makro).
  2. Jeden uczeń może przesłać maksymalnie 1 pracę konkursową, czyli 2 zdjęcia.
  3. Zdjęcia muszą być wykonane przez ucznia, nie mogą być wykonane przez inne osoby oraz nie mogą być kopiowane z Internetu.
  4. Zdjęcia należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. W e-mailu należy podać imię, nazwisko oraz klasę uczestnika konkursu.
  6. Biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie zdjęć przez Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie.
  7. Termin zakończenia konkursu to 18 grudnia 2020r.
  8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły.
  9. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych