W dniach 4-6.03.2026r. Reprezentacja naszej szkoły walczyła w pierwszym Halowym Pucharze Polski Szkół Rolniczych w Stadninie Koni Prudnik-gdzie uplasowaliśmy ostatecznie na 9 miejscu wśród 20 szkół z całej Polski. A reprezentowały nas Majka Loręcka i Julia Szynklewska.
![]()




