Po wielomiesięcznej przerwie mogliśmy razem uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Widać było wzruszenie i radość z ponownego spotkania się. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i zagrożenia z jakim przyszło się nam zmagać. Właśnie bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas najważniejsze dlatego nie mogliśmy pominąć procedur z jakimi będą się stykać uczniowie i już od pierwszego dnia staramy się każdego zapoznać z zasadami funkcjonowania w nowej dla nas wszystkich rzeczywistości.

Oczywiście nie mogło zabraknąć przemówienia Pani dyrektor Agnieszki Radomskiej, części artystycznej przygotowanej przez naszych uczniów i powitania pierwszoklasistów. Ten rok będzie dla nas wszystkich wyzwaniem. Naszym uczniom życzymy bezpiecznego powrotu do nauki stacjonarnej i udanego roku szkolnego 2020/2021