W piątek 16 grudnia wybraliśmy się z klasą II i III Liceum Ogólnokształcącego przy Prywatnym Zespole Szkół Czarnkowie do Piły na dzień integracji klasowej. Atrakcji było tak wiele, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwszą atrakcją najbardziej integrującą klasy była gra w kręgle. To rewelacyjna rozrywka odkrywająca nieznane dotąd umiejętności. Nowicjusze strącali wszystkie kręgle za pierwszym podejściem. Taka rywalizacja wymagała zjedzenie porządnego posiłku 🙂. Następna atrakcja to seans filmowy. Jako jedni z nielicznych mogliśmy obejrzeć rewelacyjny hit.
„Wielki zielony krokodyl domowy” to film poruszający i wymagający od widza odrobiny empatii. Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a – śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę oraz mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle'a czyha zły sąsiad, pan Grumps, Primmowie muszą połączyć siły z właścicielem Lyle'a, Hectorem P. Valenti, aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.
Po tak mocnym kinie, otarliśmy łzy i pojechaliśmy na lodowisko. To wspaniałe przeżycie i wielka frajda. Na koniec posiłek i powrót do Czarnkowa. Tyle wrażeń w jeden dzień...