Zintegrowany ruch to świat radosnego rozwoju,

uczenia się i życia.

Dnia 16.09.2021 r. odbyły się zajęcia, których celem była integracja rówieśnicza.

Pedagog szkolny wraz asystentami z klas III THK, TR - Aleksandrą Skibińską i Arturem Szejnem -  przeprowadzili w sali gimnastycznej pogadankę oraz gry i zabawy. Uczniowie mieli za zadanie dowiedzieć się coś o sobie: datę urodzin, ulubiony kolor, wymarzony zawód swoich nowo poznanych kolegów i koleżanek.

Spośród 4 zabaw, najwięcej satysfakcji sprawiła im zabawa pt: ”Cukierkowa prezentacja”, która polegała na tym,że każdy uczestnik został poczęstowany 6 kolorowymi cukierkami, których barwa słodkiej przekąski wymagała udzielenia informacji zwrotnej np. czerwony – ulubione zajęcie itp.

Po zakończeniu zajęć wychodząc otrzymali jabłko i mogli skonsumować cukierki. Wszyscy bawili się doskonale.

Opracował:

Szkolny Pedagog