28 października w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego dotyczący anglosaskich tradycji.
Koniec października to czas kiedy zbliża się Halloween. Chociaż w Polsce to święto nie jest tak popularne, w wielu krajach jest hucznie obchodzone – również w Wielkiej Brytanii. Ten wyjątkowy dzień wykorzystywany jest przede wszystkim jako okazja do świetnej zabawy oraz stworzenia klimatu rodem z horrorów. Jest to czas, kiedy w sklepowych witrynach widnieją przeróżne Halloweenowe gadżety i ozdoby, a najwięksi miłośnicy tego święta prześcigają się w strasznych dekoracjach. Uczniowie Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie również stworzyli przepiękne dekoracje. Zobaczcie sami😀🥳🤩. Oczywiście metodą głosowania wyłoniono zwycięzców🥰.
I miejsce - Julia Zabora, klasa III THK
II miejsce - Zuzanna Fręśko, klasa III LO