Jak co roku uczniowie naszej szkoły jadą do Poznania na znane wszystkim zawody czyli Cavaliadę. To wielkie wydarzenie w świecie jeździeckim. Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, Halowy Puchar Polski w WKKW, powożenie i ujeżdżenie. Oprócz tego odbywają się tam targi jeździeckie czyli okazja na zakup oraz poznanie nowinek dotyczących sprzętu jeździeckiego.
Od wczesnych godzin przed południem aż do 21.30 uczniowie dopingowali polskich zawodników.

Emocje były wielkie. Udało się również zrobić wspólne zdjęcie z czołowymi polskimi jeźdźcami.
Do fotografii dołączyli:
Wojciech Wojcianiec- aktualny Mistrz Polski Seniorów w skokach przez przeszkody, zdobywca II miejsca w Grand Prix na Cavaliadzie.
Wojciech Dahlke – Zdobywca złota na Igrzyskach Młodzieży w Singapurze (2010), wielokrotny zwycięzca i reprezentant Polski na zwodach rangi międzynarodowej.
Martin Rozynek – Mistrz Polski Juniorów w skokach przez przeszkody (2016)

Ale nie tylko nasi uczniowie byli w charakterze kibiców.
6 uczniów z Technikum Hodowli Koni pracowali jako wolontariusze na poznańskiej Cavaliadzie. Brawa dla nich!

Za rok również nas nie zabraknie!

inż. Ewa Rajczakowska