Były nagrody pieniężne dla wyróżniających się nauczycieli, życzenia, kwiaty i gratulacje wszystkim pracownikom. W czwartek 10.09.2019 r. pani dyrektor Agnieszka Radomska uhonorowała nauczycieli i pracowników niepedagogicznych na uroczystej akademii.
Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela był okazją, by podziękować nauczycielom za ich pracę i wychowanie. Uczniowie przygotowali przepiękne przedstawienie i urozmaicili je oprawą muzyczną.

Wzruszające przemówienie do nauczycieli wygłosiła Pani Agnieszka Radomska podkreślając jak piękny i ważny jest nasz zawód. Oczywiście nie zabrakło gratulacji i podziękowań ze strony uczniów. Właśnie w ten dzień mogli wyrazić swój dowód uznania za trud i pracę na ich rzecz.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkich nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie sukcesów i życzymy dalszego spełniania się w misji, jaką jest wychowanie oraz przygotowanie młodego człowieka do funkcjonowania w tak szybko zmieniającym się dzisiejszym świecie.