LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Jeżeli chcesz podjąć naukę w liceum ogólnokształcącym ale przeraża Ciebie nuda związana z nauką tylko przedmiotów kształcenia ogólnego, to masz ogromne szczęście, że trafiłeś na naszą ofertę. W roku szkolnym 2020/2021 oferujemy naukę w kilku klasach:

KLASA MUNDUROWA – PRZYGODA ŻYCIA

To klasa dla wszystkich tych, którzy marzą o noszeniu munduru, ciekawych zajęciach, wycieczkach, szkoleniach i zawodach związanych z policją lub wojskiem.

To przygoda życia. Nauka połączona z tyloma zajęciami dodatkowymi nie może ulecieć z naszej pamięci. Tu nie ma nudy. W trakcie zajęć uczniowie zdobywają umiejętności praktyczne z zakresu musztry, strzelania i pierwszej pomocy, a także uczestniczą w zajęciach terenowych oraz wyjazdach edukacyjnych na strzelnicę, do jednostek policji.
Absolwenci klas mundurowych są przygotowani do pracy w policji oraz wojsku, przygotowani do egzaminów na uczelnie resortowe, wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne do podjęcia studiów na uczelniach wojskowych i cywilnych.

KLASA KOSMETYCZNO-ZDROWOTNA

Zapewne wiele osób chciałoby zdobyć praktyczną wiedzę z dziedziny promocji zdrowia i pielęgnacji urody, kształtować umiejętności wizażu i stylizacji paznokci oraz zdobyć umiejętności z udzielania pierwszej pomocy, czy inne podczas zajęć z przedstawicielami służby zdrowia lub instytucji promujących zdrowie. Zapraszamy wszystkich do podjęcia nauki w tej klasie ponieważ dietetyka, promocja zdrowia oraz wiedza z dziedziny kosmetologii jest zawsze przydatna na tak zmiennym rynku pracy.

KLASA EKONOMICZNA

Czy interesują Cię zasady ekonomii, funkcjonowania rynków kapitałowych, inwestowania, oszczędzania, a może ciekawi geografia i fascynuje matematyka? Ta klasa jest dla Ciebie. Wiele osób chce mieć już na początku swojej kariery zawodowej wysokie zarobki i szybko piąć się po szczeblach kariery. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że pewne umiejętności są bardzo istotne zarówno w pracy, jak i w biznesie. Zakładając firmę nie mamy czasu na naukę i zdobywanie wiedzy popełniając błędy. Dobrze jest rozpocząć karierę znając podstawy prowadzenia firmy. Doceni to również pracodawca. Zapraszamy.

KLASA INFORMATYCZNA

Klasa informatyczna jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy i dynamicznie rozwijający się świat technologii informatycznych. Staliśmy się jakiś czas temu społeczeństwem informacyjnym, a umiejętność funkcjonowania w świecie cyfrowym stała się kompetencją kluczową. Jeżeli chcesz poszerzyć wiedzę odnośnie świata cyfrowego, poznać oprogramowanie biurowe, graficzne czy systemy operacyjne to jest to klasa dla Ciebie.

ZAPRASZAMY – TAKIEJ SZANSY NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ: