Zajęcia szkolne, 22 lutego dla części uczniów klasy II LO, THK i TR nie skończyły się jak zwykle o godz. 14.20, a dopiero o godzinie 0.20 dnia następnego. Odbyły się bowiem połowinki, czyli muzyczno-taneczne podsumowanie półmetka nauki w szkole średniej.
Zabawa była przednia, a nieobecni mogą jedynie żałować opuszczenia jednego z tradycyjnych i piękniejszych wydarzeń na tym etapie nauki w szkole ponadgimnazjalnej.

Autorowi niniejszego wpisu pozostaje jednie podziękować tym, którzy się tam zjawili oraz wyrazić podziw dla ich kondycji oraz umiejętności zabawy bez żadnych „wspomagaczy”. Żyjemy w takich czasach, że nie każdy to potrafi. Natomiast odnośnie kondycji, to autor próbując Wam w pełni dorównać zapewne skończyłby w szpitalu. Byliście wspaniali!