Ostatnia klasa szkoły średniej to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów w edukacji dla każdego z nas. To właśnie wtedy podejmowane są najważniejsze decyzje na temat przyszłości. Zanim jednak dostaną się na studia, muszą podejść do egzaminów maturalnych, od których sporo zależy. Aby móc się do nich odpowiednio przygotować, maturzyści kończą rok szkolny nieco wcześniej, od pozostałych uczniów. Jak zawsze pożegnanie w Prywatnym Zespole Szkół w Czarnkowie było bardzo emocjonujące. Uczniowie i nauczyciele nie kryli wzruszenia w tym tak ważnym dla nich dniu.

Będzie nam Was brakowało ale jak wszyscy wiemy, taka jest kolej rzeczy. Wszystkim Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów i zapraszamy do odwiedzania naszej placówki.