Uroczystość już za nami, a większość jeszcze nie może się otrząsnąć. Dyrektor Agnieszka Radomska rozpoczynając nowy rok szkolny przywitała przybyłych gości, grono pedagogiczne oraz naszą wspaniałą młodzież. Gościem specjalnym był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie Pan Adam Filip, który wręczył statuetkę naszej uczennicy Oli Fręśko, za postawę prospołeczną. Kształtowanie postaw obywatelskich jest naszym obowiązkiem, a Ola jest wzorem jak można funkcjonować na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Swoją obecnością zaszczycił nas również Komendant Hufca Pracy Pan Marek Słupczyński. W tym roku nie mogliśmy pominąć obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 100-lecia powstania Policji Państwowej. Uczniowie z zaangażowaniem i powagą podeszli do uroczystości oddając jej powagę. Dziękujemy za tak wzorowe postawy i życzymy sukcesów wszystkim naszym uczniom w tym nowym roku szkolnym.