W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy długo oczekiwany rok szkolny. Po wspaniałych wakacjach czas na powrót do szkolnej ławy. Licznie przybyli uczniowie okazywali radość ze spotkania z koleżankami i kolegami. My również cieszymy się, że możemy zacząć pracę i ponownie powitać naszych uczniów w murach szkoły. „Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wiemy, że nasza szkoła stanie się Waszą szkołą, a nauka w niej będzie dla Was owocna i przyjemna”- powiedział Dawid Żurawicz – uczeń klasy III THK.
Również Pani dyrektor Agnieszka Radomska przywitała uczniów i grono pedagogiczne wygłaszając przejmujące przemówienie.
Wrzesień kojarzy nam się z zakończeniem wakacji. Nie zawsze jednak tak było. Nie mogliśmy zapomnieć co wydarzyło się 1 września 1939 roku. Również atak Rosji na Ukrainę nie jest nam obojętny co podkreśliliśmy w naszych wystąpieniach.
Jeszcze raz witamy wszystkich w naszej szkole i życzymy samych sukcesów oraz miłych chwil.