Dnia 1 września, jak zawsze mieliśmy okazję powitać nowy rok szkolny. Po długotrwałym okresie nauki zdalnej mogliśmy znów cieszyć się swoją obecnością w murach szkoły. To dla nas bardzo ważne, ponieważ rozwój intelektualny i społeczny młodego człowieka jest bezpośrednio związany z obcowaniem z nauczycielem i grupą rówieśniczą. Po długim okresie nieobecności uczniów poznaliśmy jaką ogromną wartość ma wspólnota szkolna.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Agnieszka Radomska pouczającym przemówieniem i dobrą radą. Uczniowie przygotowali wspaniałe i wzruszające występy.

Ten rok jest dla nas szczególnym rokiem. Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie obchodzi swoje 25-lecie co zaowocowało wspomnieniem całego okresu działalności w artystycznym pokazie. Uczniowie przedstawili historię szkoły w formie dawnego Teleexpressu. Mogliśmy powspominać momenty z życia szkoły i oczywiście życzyć następnych 25 lat.

Wszystkim naszym uczniom życzymy samych sukcesów, a pierwszoklasistów jeszcze raz witamy jako członków naszej społeczności szkolnej.