Jeszcze przed przerwą świąteczną dużo się u nas działo.

W dniu 22.12.2022 r. odbyły się w naszej stajni szkolne zawody w skokach przez przeszkody. Umiejętności naszych uczniów są zróżnicowane- dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs mini LL (wys. przeszkód do 60 cm) w którym triumfowała Julia Socha z klasy III THK na koniu Anabel. Drugie miejsce zajęła Michalina Pietrowska z klasy III THK na koniu Wadim, a trzecie miejsce przypadło Jagodzie Wamberskiej również z klasy III THK na koniu Wolter. Natomiast konkurs LL (80 cm) wygrała Natalia Drzewiecka z III THK na koniu Alegoria, druga była Izabela Księżuk z klasy II THK na klaczy Laura, a trzecie miejsce wywalczyła sobie Kamila Teśluk z klasy IV THK na klaczy Anabel. Po zakończonych zawodach jeźdźcy i kibice świętowali przy kawie i ciastkach.