26 maja 2022 roku klasy II, III Szkoły Branżowej i I, II i III Liceum Ogólnokształcącego wraz z opiekunami panią Justyną Suchocką i Mateuszem Budajem uczestniczyli w wyjeździe do kina i Jump Areny. Celem wyjazdu do stolicy Wielkopolski był park trampolin Jump Arena – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Poznania.
Ta forma aktywności dostarczyła uczestnikom wycieczki niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Jump Arenie sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowaniem sportem, a przede wszystkim uświadomił uczniom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Następnym punktem wycieczki było kino. Wybraliśmy się na bardzo interesujący film animowany. Jego tytuł nosił nazwę To nie wypada. Z zaciekawieniem oglądaliśmy film o dziewczynce, która podczas złości zmieniała się w dużą pluszową pandę.
Po mimo wieku uczestników jak i opiekunów film dostarczył dużo uśmiechu na twarzy i pozytywnej energii.
To był zdaniem uczestników udany wyjazd edukacyjny, któremu towarzyszyła radość i dobry humor.
Opracował:
Mateusz Budaj