TECHNIK HODOWCA KONI – PASJA, PRESTIŻ, PRZYGODA

Jeżeli szukasz szkoły, w której spełnisz Swoje marzenia, nauczysz się od początku zawodu od strony praktycznej, będziesz uczestniczyć w międzynarodowych imprezach sportowych to ten wybór jest idealny. Posiadamy krytą ujeżdżalnię o wymiarach europejskich, dwie stajnie, internat obok ujeżdżalni. Jeżeli napiszę, że to wszystko masz BEZPŁATNIE to zapewne mi nie uwierzysz, więc sami skontaktujcie się z nami. Zadzwoń, napisz, rozwiej swoje wątpliwości. ZAPRASZAMY!

Uczniowie technikum hodowli koni będą przygotowani do wykonywania zadań zawodowych związanych z chowem i hodowlą koni, użytkowaniem koni, marketingiem i sprzedażą usług związanych z użytkowaniem koni. Technik hodowca koni zajmuje się organizacją i prowadzeniem chowu i hodowli koni, organizacją produkcji w gospodarstwie rolnym, żywieniem i rozrodem koni, szkoleniem koni, przygotowaniem koni do pokazów, wystaw, prób dzielności i zawodów, sprzedażą i zakupem koni, prowadzeniem gospodarstw rolnych, prowadzeniem ośrodków i gospodarstw turystycznych, oferujących rekreacyjne wykorzystanie koni.

Tylko u nas BEZPŁATNA ponadprogramowa jazda konna.
Zdecyduj już dziś – takiej szansy nie znajdziesz nigdzie!